Kad televizorius netaptų priešu
Ką reikėtų žinoti ieškantiems naujo televizoriaus? Ar svarbu žinoti, kokios firmos geriau pirkti, ar verta rinktis SAMSUNG modelį, ar gerai yra vidutinio dydžio, o gal vėliau tokie bus nebemadingi ir atgyvenę ir dėl to iš kart geriaurinktis didesnį? Kokia turi būti ekrano sudėtis, ir kokio adapterio reikia prie televizoriaus? Visa tai yra techniniai klausimai, ir mes net neabejojame, kad perkantiems naują SAMSUNG bus galima lengvai rasti informacijos apie tokius televizorius, jos suteiks ir parduotuvės agentai. Tačiau mes šį kartą norime atkreipti dėmesį į kiek kitą aspektą. Tai yra, į tai, kas iš tiesų yra televizorius mums, kaip vartotojams. Kodėl jis kartais laikomas priešu, ir kai padaryti, kad kompiuteris tarnautų jums, o ne jūs jam.
Kada televizorius tampa priešu
Mūsų visuomenėje vis dar yra dažnai per daug apatijos ir neryžtingumo, ką kiekvienas norėtų veikti su savo gyvenimu, kuo užsiimti. Todėl tikrai dažnai ir televizorius mūsų namuose gali tapti vienu dideliu priešu. Jeigu mes nesuvaldome savo poreikių, jeigu nekontroliuojame, kur eina mūsų laisvalaikis, tuomet atsispirti televizoriaus magijai gali būti ir per sunku. Nežiūrėti į ekraną – tai turbūt pati sunkiausia kiekvieno šių laikų, šio amžiaus žmogaus užduotis. Jeigu nori, kad galėtum ramiai gyventi, turi mokėti ramiai kontroliuoti save. Jeigu jaučiate, kad labai daug laisvo laiko tiesiog žiūrite televizorių, rekomenduojama susirašyti ant lapo, ką jūs iš tiesų norėtumėte veikti, ko pasiekti laisvu laiku, ką daryti. Tai jums padės nuspręsti keletą esminių dalykų. Pavyzdžiui, ką jūs turite daryti, kaip turite elgtis. Gal laisvu laiku jums verta pradėti lankyti jogą, o gal piešimo seminarus? Televizoriaus jums, žinoma, reikia, tačiau įvertinkite, ar viskas, ką laisvu laiku norite veikti, tai tik žiūrėti žinias?
Tegul televizorius tarnauja jums, o ne jūs jam
Taigi, jeigu norite, kad televizorius iš tiesų būtų jūsų draugas, o ne piriešas, turite išmokti jį tarnauti jums, o ne patiems tapti jo tarnais. Kaip tai padaryti? Labai paprastai. Pirmiausia jums reikia išmokti susiplanuoti savo laiką ir nepasiduoti pagundai visą laiką praleisti prie puikių transliacijų. Tada turite nuspręsti, kokias būtent laidas žiūrėsite, o kokioms išvis negaišite laiko. Tuomet pamatysite, kad puikiu televizoriumi pasimėgauti jums pakaks gal ir pusvalandžio per dieną, jeigu tai darysite taikydami kokybės kriterijų.